Užupis Creative Cluster dalyvavo LOGIN 2016 “Hardware District”

2016-05-06

2016 m. gegužės 5-6 dienomis, Užupis Creative Cluster dalyvavo didžiausiame technologijų ir inovacijų festivalyje Baltijos šalyse „LOGIN 2016“. LOGIN festivalis yra platforma, kurioje technologijų trendus nustatantys rinkos žaidėjai, verslininkai, startuoliai bei kiti kūrybingi informacinių ir komunikacinių technologijų specialistai apžvelgia naujausius išradimus, mąsto apie būsimus atradimus, dalinasi aktualiausiomis ir net keisčiausiomis idėjomis, pristato save, savo produktus ir paslaugas, užmezga naujų ryšių ir dar daugiau. LOGIN lankytojai: rinkos lyderiai ir žaidimų taisykles nustatantys dalyviai, kūrybingos asmenybės, kurias “veža” naujovės, IT srities profesionalai, marketingo ir reklamos specialistai, web agentūros, žiniasklaidos atstovai, startuoliai, investuotojai ir daugelis kitų.

Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO 1 salėje įrengtoje „LOGIN Startup fair“ „Hardware District” erdvėje, UCC pristatė savo naują projektą Generator – tai Business Hive Vilnius patalpose įsikuriančias kūrybines dirbtuves ir verslo inkubatorių. „LOGIN Startup fair“ - tai pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Kasmet jame laukia 100+ atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, 50+ vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų ir tūkstančiai kontaktų mezgimo galimybių. LOGIN Startup Fair sudarė startuoliams skirta konferencija, “Startup Battle”, “Startup Valley”, individualūs susitikimai tarp startuolių ir investuotojų, Meistriškumo mokykla, “Hardware District”.

Būtent Maker'iams skirtoje LOGIN “Hardware District” erdvėje, UCC Generator stendas buvo didžiausias (iki 50 m2), kuris sudarė kone 1/6 visos “Hardware District” erdvės. Generator prisistatymas pritraukdavo daug lankytojų, buvo vienas aktyviausių ir su tikromis medžio dirbtuvėmis, kuriose lankytojai galėjo pasigaminti savo inkilą. Jis neliko nepastebėtas ir valdžios atstovų, apsilankiusių “Hardware District”.

Užupis Creative Cluster GENERATOR Kūrybinėse dirbtuvėse, be pertraukos aktyviai veikusios medžio dirbtuvės leido ne vienam išmokti ir savo rankomis pasigaminti inkilą iš specialiai paruoštų medžiagų bei saugiai prižiūrint dirbtuvių meistrams. Mokslinės laboratorijos N-2 pasirodymai ypač traukė parodos svečius, linksmai supažindinant su įdomiąja fizikos ir chemijos puse. Jų metu žiūrovai galėjo prisiliesti prie absoliutaus nulio, elektros, mechanikos ir kitų įdomybių iš šių sričių. Tai puikiai atitiko parodos temą bei pristatomas veiklas "Generator" kūrybinėse dirbtuvėse.

Daugiau informacijos apie LOGIN 2016 ir “Hardware District”
http://login.lt/en/login-events/login-startup-fair/hardware-district
http://login.lt/lt/festivalis/apie-musKomentuotiNaujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti