Unikali galimybė nemokamai dalyvauti “ISAGA Summerschool 2012” mokymuose

2012-09-24

Užupio kūrybinis klasteris, jau trejus metus priklausantis tarptautinei žaidimų ir simuliatorių kūrėjų asociacijai ISAGA (the International Gaming and Simulation Association) kviečia liepos 28-rugpjūčio 4 dienomis dalyvauti ISAGA 2012 vasaros mokykloje-konferencijoje, Atlantoje (JAV). UCC ketina nuotoliniu būdu transliuoti tarptautinę konferenciją ir vėliau surengti specialius mokymus sužaidybinimo bei informacinių technologijų naujovėmis besidomintiems žmonėms.

ISAGA – tai asociacija, vienijanti pačius įtakingiausius viso pasaulio simuliatorių ir kompiuterinių žaidimų kūrėjus. ISAGA valdybos nariai, kurių neformalieji lyderiai yra lietuviai dirbantys Užupio kūrybiniame kvesteryje, kasmet organizuoja tarptautines konferencijas ir vasaros mokyklas IT technologijų specialistams ir kompiuterinių žaidimų bei simuliatorių dizaineriams.

UCC atstovai liepos 2-6 dienomis dalyvavo 43-iojoje ISAGA konferencijoje, kurios metu užupiečio Vytauto Ratkevičiaus siūlymu buvo performuota ISAGA asociacijos veiklos strategija ir išrinkta nauja valdyba. „Nusprendėme keisti ISAGA asociacijos veiklos formatą ir kurti naują, inovatyvią sistemą, kurios dėka kompiuterinių žaidimų kūrėjai iš kuo daugiau šalių galėtų prisijungti prie naujo, sužaidybinto, pasaulio kūrimo. Pasaulis juda virtualios, sužaidybintos realybės, integruotos į mūsų kasdienį gyvenimą link, ir labai džiugu, kad Lietuva yra šio globalaus judėjimo priešakyje“,- teigė V. Ratkevičius.

9-toji „ISAGA Summerschool“ konferencija šiemet sutrauks itin gerbiamų pranešejų komanda, kaip profesorius ir simuliatorių bei sužaidybintą erdvę tiriantis mokslininkas Willy Kriz ar docentė, simuliacijos, teritorinės analizės bei urbanistikos ekspertė iš Italijos Paola Rizzi. Daugiau informacijos apie konferencijos eigą bei svečius galima pasiskaityti internete: www.isaga.com Įprastai dalyvavimas ISAGA asociacijos konferencijosevienam žmogui kainuoja nuo 500 JAV dolerių, tačiau šį kartą Užupio kūrybinis kvestorius kviečia prisijungti suinteresuotus asmenis prisijungti ir dalyvauti vasaros mokymuose virtualiai nemokamai, Vilniuje. Pagal ISAGA nurodymus stebėtojų vietų skaičius yra ribotas, todėl norintieji dalyvauti turi užsiregistruoti internetu iki liepos 24 d.:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGhMX0tPQl9CMU5pNmRKSDZuVEkyV2c6MQ#gid=0


Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti