UCC dalyvavo svarbiausiame inovacijų renginyje Vilniuje - forume „Innovation Drift“

2017-10-13
UCC dalyvavo svarbiausiame inovacijų renginyje Vilniuje - forume „Innovation Drift“
Spalio 12-13 d., Vilniuje vyko tradicinis ir didžiausias Baltijos šalių inovacijų forumas „Innovation Drift“, skirtas ateities iššūkiams, visuomenei, technologijoms ir miestams. Šįkart į forumą atvyko JAV, Europos, Azijos šalių mokslininkai, verslininkai ir futurologai, dirbantys su pasaulį iš esmės galinčiomis pakeisti inovacijomis.

„Innovation Drift“ forumą atidarė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, dalyvius sveikino ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. Forumo metu paskelbtas ir apdovanotas Ūkio ministerijos organizuoto konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė 2017“ nugalėtojas.

„Innovation Drift“ šiemet pritraukė beveik pusšimtį verslininkų, mokslininkų ir futurologų iš viso pasaulio – iš viso daugiau kaip 1500 dalyvių. Pranešimus skaitė 43 ekspertai iš 15 pasaulio valstybių – į forumą atvyko ne vien įvairių sričių išradėjų, bet ir įvairiose ekonomikos srityse dirbančių verslo atstovų: nuo Silicio slėniui naujų idėjų ieškančių ekspertų iki nacionalinės Kinijos inovacijų strategijos specialistų.

Inodrift 01.jpg

Renginys siūlė ne tik išklausyti užsienio ir Lietuvos ekspertų paskaitų, bet ir apsilankyti inovacijų parodoje bei savo akimis pamatyti lietuviškų įmonių kasdienybę keliaujant „Inovacijų maršrutu“ bei gyvai susitikti su didžiausiais verslo guru renginyje „B2B“.

Užupis Creative Cluster komanda dirbo inovacijų parodoje - erdviame nuosavame stende. Potencialius partenrius ir investuotojus domino UCC įmonių veiklos sritys, pajėgumai bei galimybės įgyvendinti suidėtingus ir kompleksinius projektus.

Inodrift 05.jpg

Inovacijų parodos dalyviai pristatė įvairias Lietuvoje sukurtas inovacijas: nuo maisto smulkintuvų iki bepiločių orlaivių, nuo unikalių transporto priemonių koncepcijų iki kibernetinio saugumo programų. 

Inodrift 04.jpg

Renginio svečiams nuobodžiauti neteko: kiekvienas galėjo išbandyti daugumą pristatomų išradimų, technikos naujovių ar pasinerti į virtuolią realybę.

Inodrift 06.jpg

Į forumo sceną nuolat kilo pranešėjai - pranešimus skaitė 43 ekspertai iš 15 šalių.

Inodrift 07.jpg

Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift“ organizavo Ūkio ministerija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti