Užupis Creative Cluster Bostone tapo USENIX organizacijos nariu

Birželį Bostone vykusioje pasaulinėje aukštųjų technologijų konferencijoje „USENIX“, Šarūno Grigaliūno atstovaujamas Užupis Creative Cluster prisijungė prie šios didžiausios ir svarbiausios pasaulio organizacijos IT srityje. Pirmą kartą šioje tarptautinėje konferencijoje dalyvavo ir Lietuva.

Daugiau

Unikali galimybė nemokamai dalyvauti “ISAGA Summerschool 2012” mokymuose

Užupio kūrybinis klasteris, jau trejus metus priklausantis tarptautinei žaidimų ir simuliatorių kūrėjų asociacijai ISAGA (the International Gaming and Simulation Association) kviečia liepos 28-rugpjūčio 4 dienomis dalyvauti ISAGA 2012 vasaros mokykloje-konferencijoje, Atlantoje (JAV). UCC ketina nuotoliniu būdu transliuoti tarptautinę konferenciją ir vėliau surengti specialius mokymus sužaidybinimo bei informacinių technologijų naujovėmis besidomintiems žmonėms.

Daugiau

Užupiečiai tapo pasaulinės saugaus programavimo organizacijos OWASP nariais

Visuomenėje plačiai paplitusi nuomonė, esą „hakeriai“ yra tik kibernetinės erdvės kenkėjai turi ir kitą medalio pusę. Kiekvienais metais gausus programišių ir IT erdvės apsaugos specialistų būrys renkasi tarptautinėse konferencijose ir sprendžia globaliu mastu opias asmens duomenų apsaugos internete problemas. Šiemet prie bendro pasaulinio tinklo projekto prisijungė ir Lietuva.

Daugiau