Dalyvavome inovacijų forume InnoSummit 2017

2017-05-17
Dalyvavome inovacijų forume InnoSummit 2017
2017 m. gegužės 17 d. Užupio kūrybinio klasterio specialistai dalyvavo renginyje "InnoSummit 2017: Strategies to Reinforce Private Investments And Collaboration", kurį kartu su būriu partnerių organizavo Lietuvos inovacijų centras (LIC).

Innovation Summit 2017 – tai nemokamas renginys – platforma privataus ir viešo sektoriaus dalininkams keistis idėjomis siekiant paskatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, taip pat kuriant strategiją pritraukti privačias investicijas į MTEPI veiklas.

Renginyje pranešimus skaitė kviestiniai svečiai iš skirtingų Europos valstybių, jie pasidalino savo požiūriu į investicijų pritraukimą į MTEPI. Tarp pranešėjų – pajėgiausių MTEPI veiklą vykdančių Lietuvos įmonių atstovai, taip pat ekspertai ir aukšto rango Vyriausybės atstovai.

Lietuvos Respublikos Finansų ministras Vilius Šapoka dalyvaudamas Vilniuje vykstančiame inovacijų forume „InnoSummit 2017“ pranešė, kad šalies verslas, siekdamas sėkmingai konkuruoti sparčiai besikeičiančiose globaliose rinkose, privalo diegti inovacijas – ir tam gyvybiškai būtina išnaudoti Europos Sąjungos (ES) investicijas, nukreipiant jas į mokslinius tyrimus, eksperimentinę plėtrą.

IMG_2636.jpg

Renginyje taip pat svečiavosi Švietimo ir mokslo ministė Jurgita Petrauskienė, Ūkio viceministrė Lina Sabaitienė, Eurtopos komisijos atstovas Kęstutis Sadauskas, Seimo narys Tadas Langaitis ir visas būrys įtakingų investuotojų, teisininkų, verslininkų, klasterių steigėjų ir vadovų.

Po pranešimų Innovation Summit 2017 ekspertai surengė tris panelines diskusijas: „Kitas žingsnis link privačių investicijų pritraukimą į MTEPI“, „Kitas žingsnis link skaitmeninių inovacijų centrų“ ir „Kitas žingsnis link žiedinės ekonomikos“.

IMG_2640.jpg

Plačiau apie renginį skaitykite čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti