Naujienos

„Business Hive Vilnius“ - inovatyvių žmonių bendruomenės projektas

  • 2015-08-19

„Business Hive Vilnius“ yra daugiau nei penkerius metus gyvuojančios inovatyvių žmonių bendruomenės – asociacijos „Užupis Creative Cluster“ naujas projektas. Šio projekto įgyvendinimui bus skirta daugiau nei 800 tūkst. eurų. Asociacijos prezidentas Marius Pareščius jau ieško entuziastingų žmonių, norinčių telktis į vieną vietą tam, kad jų vizijos virstų realiais produktais.

Daugiau

Įgyvendintas projektas „Užupio kūrybinis klasteris“ Nr. VP2-1.4-ŪM-02-K-01-027

  • 2015-08-04

2012 m. rugsėjo 04 d. buvo pasirašyta Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuoto projekto „Užupio kūrybinis klasteris“ finansavimo ir administravimo sutartis Nr. S- VP2-1.4-ŪM-02-K-01-027. Bendra projekto vertė: 1 684 672,45 €, iš jo ES dalis: 1 179 270,71 €.

Daugiau

Pabaigtas įgyvendinti projektas „Užupio kūrybinis klasteris“ Nr. VP2-1.4-ŪM-01-K-01-004

  • 2015-01-02

PABAIGTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „UŽUPIO KŪRYBINIS KLASTERIS“,  iš dalies finansuotas iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo specialiosios Ekonomikos augimo veiksmų ir konkurencingumo didinimo programos (ES lėšos).

Daugiau

Nauji kibernetinio saugumo projektai –prieš virusus Lietuvoje

Asociacija „Užupis Creative Cluster“ kuria naujus projektus, susijusius su kompiuterių virusų moksliniais tyrimais bei kibernetiniu saugumu. Užupis Creative Cluster bus įkurtos dvi kibernetinio saugumo laboratorijos, kurių paskirtis – vykdyti kriminalinių nusikaltimų tyrimus, susijusius su internetu ir kompiuterinėmis technologijomis, skatinti interneto grėsmių prevenciją bei kurti inovatyvius produktus kibernetinių nusikaltimų prevencijai ir gynybai.

Daugiau

Smegenų veiklą analizuojantys prietaisai – ateities pagalba mokykloms

Prietaisas, skirtas analizuoti smegenų ląstelių veiklą ir kurti naujus produktus, padedančius susikaupti bei per kelias dienas išmokti visiškai naujų dalykų – skamba neįtikėtinai? Tačiau tai – artima realybė.

Daugiau

Internetinių žaidimų industrija – galimybė Lietuvai užsitikrinti vietą tarptautinėje rinkoje

  • 2014-12-23

Šiuo metu Lietuvoje veikia virš keliasdešimt įmonių, užsiimančių internetinių žaidimų kūrimu. Įmones vienijančios asociacijos „Užupis Creative Cluster“ prezidentas Marius Pareščius teigia, internetinių žaidimų industrija – dar neužkariauta niša Lietuvoje.

Daugiau

Informatikos specialybė – gerai apmokamo darbo ateityje garantas

Lietuvoje kuriama programa, skatinsianti moksleivius nuo pradinių klasių pasirinkti informatikos pamokas kaip vieną pagrindinių dalykų.

Daugiau

"Naujoji karta" laida apie kompiuterinius žaidimus

  • 2014-01-28

Kviečiame pasiklausyti "Žinių radijas" laidos "Naujoji karta", kurios viena iš rubrikų buvo apie kompiuterinius žaidimus.

Daugiau
Su 2014-aisiais metais!

Su 2014-aisiais metais!

Asociacija "Užupis Creative Cluster" sveikina Jus su 2014-aisiais arklio metais! Linkime naujų inovatyvių idėjų ir sėkmingo jų įgyvendinimo! :)

Daugiau

TOP 15 kompiuterinių žaidimų 2013 metais

Pristatome Jums „Gameranx“ sudarytą TOP 15 kompiuterinių žaidimų 2013 metais, kurie šiais metais buvo labiausiai laukiami.

Daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti