Naujienos

Inovacijų ekspresas – kelias į įmonių tarptautiškumą

  • 2017-10-02

Spalio 2 d. Užupis Creative Cluster specialistai dalyvavo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) seminare-mokymuose tema „Inovacijų ekspresas – kelias į įmonių tarptautiškumą“.

Daugiau

Dalyvavome inovacijų forume InnoSummit 2017

  • 2017-05-17

Gegužės 17 d. UCC specialistai dalyvavo renginyje "InnoSummit 2017: Strategies to Reinforce Private Investments And Collaboration", kurį kartu su būriu partnerių organizavo Lietuvos inovacijų centras (LIC).

Daugiau

LVPA surengė priemonės „Inoklaster LT" seminarą pareiškėjams

Kovo 21 d. UCC specialistai dalyvavo VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) surengtame priemonės „Inoklaster LT" seminare pareiškėjams.  

Daugiau

UCC specialistai dalyvavo MITA mokymuose „Ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai“

Kovo 16 d. Užupio kūrybinio klasterio  specialistai dalyvavo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) Ūkio ministerijoje surengtuose mokymuose „Ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai“.

Daugiau

Tarptautinis seminaras „Klasterių bendradarbiavimo ateitis: didelio poveikio ir tarpsektorinių technologijų panaudojimas“

  • 2017-03-14

Kovo 14 d. dalyvavome MITA surengtame tarptautiniame seminare, skirtame klasteriams, klasterių politiką koordinuojančioms ir įgyvendinančioms institucijoms iš Lietuvos ir užsienio „Klasterių bendradarbiavimo ateitis: didelio poveikio ir tarpsektorinių technologijų panaudojimas“.

Daugiau

Užupio kūrybinio klasterio prezidentui suteikta teisė vertinti klasterių organizacijas tarptautiniu mastu

  • 2017-03-08

Lietuvos klasterių asociacijos vykdantysis direktorius, Užupio kūrybinio klasterio prezidentas, Informacinio saugumo klasterio vadovas, taip pat kitų klasterių steigėjas ir vadovas Marius Pareščius tapo tarptautiniu mastu sertifikuotu klasterių vertinimo ekspertu (angl. clusters benchmarking expert).

Daugiau

Pradėtas įgyvendinti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimo projektas kūrybinių industrijų srityje

  • 2017-01-20

Užupio kūrybinis klasteris pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą „Užupis Creative Cluster“ mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas kūrybinių industrijų srityje" Nr. 01.2.1-LVPA-K-833-01-0008.

Daugiau

Pradėtas įgyvendinti eksporto plėtros projektas kūrybinių industrijų srityje

  • 2016-11-16

Užupio kūrybinis klasteris pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą „Užupis Creative Cluster“ eksporto plėtra  kūrybinių industrijų srityje“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-807-01-0016.

Daugiau

Vilniuje duris atvėrė „Verslo avilys“

  • 2016-02-18

„Business Hive Vilnius“ (BHV) – asociacijos „Užupis Creative Cluster“ projektas, pradėtas įgyvendinti 2015 metais. „Verslo avilys“ užima didesnę nei 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto erdvę, o investicijos į projektą viršija vieną milijoną eurų. Jo įkūrimą didžiąja dalimi finansuoja klasterio narys Draugas.lt, o taip pat ir kiti verslininkai, tarp jų ir pats asociacijos prezidentas.

Daugiau

Užupis Creative Cluster dalyvavo „#Switch!“ parodoje

  • 2015-10-12

2015 m. spalio 8-9 dienomis, Užupis Creative Cluster dalyvavo Modernių technologijų ir verslumo renginyje „#Switch!“. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO 5 salėje įrengtoje Cool&Crazy erdvėje UCC pristatė savo naują projektą Generator - Business Hive Vilnius patalpose įsikuriančias kūrybines dirbtuves ir verslo inkubatorių.

Daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti