Pabėgimo kambariai

Paieška  Vartotojai  Taisyklės 
Uždaryti
Naudotojo vardas:
Slaptažodis:
Pamiršote slaptažodį?
Registracijos data
Prisijungti
 
Pages: 1
Atsakyti
RSS
Pabėgimo kambariai
 
Sveiki,

ieškau dovanų idėjos draugams. Esame aktyvaus laisvalaikio megėjai, todėl norime kažko panašasu. Mąstau apie pabėgimo kamabrį, tačiau Vilniuje Jų tike daug, kad nežinau net kaip išsirinkti. Mėgstam senus istorinius pastatus todėl sudomino apbėgimas iš Vilniaus atominės elektrinės. Gal kam teko bandyti ir galėtų pasidlainti savo įspudžiais apie juos. Čia galima pasirinkti pageidaujamą kambarį, kad žinotumėte apie ką kalbu.
 
Gal ne tiek ekstremalu, bet manau knygų mylėtojams nuaja knyga visada turėt patikti. Svabu tik žinoti, kokie stiliai patinka, o išrinkti tikrai nebus sunku. Kad ir savo draugei, kadangi žinau, kad yra šiokia tokia fnatastikos megėja, todėl paėmiau jau klasika tapusią knygą Alisa stebuklų šalyje (https://www.patogupirkti.lt/knyga/alisa-stebuklu-salyje.html) ir net sunku patikėti kaip pataikiau, nes ji buvo mačiusi tik filmą, kažkadą buvo pasvarsčius, kad norėtų perskaityti ir knygą ir volia. Gavus buvo labai patenkita, o vėlaiu sakė, kad tiesiog nuostabi knyga.
 
Ieškantiems darbo siūlau kreiptis į šią įdarinimo agentūra https://www.headex.eu/lt/ieskantiems-darbo/uzsienis/ gerai savo pareigas atliekantys darbuotojai turi galimybę tęsti darbus be pertraukos. Net jei įdarbinami pagal terminuotą sutartį, pasibaigus vieno projekto laikotarpiui, iš karto kviečiami dirbti tai pačiai arba kitai įmonei.
 
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!
____________________________

darbas uzsienyje
 
Pritariu Klaudijui. Tikrai nuostabi knyga, pati nusipirkau iš čia:https://www.perkuknyga.lt/knyga/alisa-stebuklu-salyje-lewis-carroll. Gera buvo vėl ją perskaityt, priminė vaikystę!
Pages: 1
Reply
Skaito temas (1 guests)
Atsakymų forma
Pranešimo tekstas*
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
Siųsti Atšaukti
 

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti