Apie mus

Asociacija Užupis Creative Cluster oficialiai įregistruota 2010 m., tačiau faktinis bendradarbiavimas tarp narių vystėsi jau daugiau nei 5 metai. Partneriai konsultavosi vieni su kitais kūrybinių industrijų sferos klausimais, priklausomai nuo jų skirtingos patirties – simuliatorių kūrimo, projektų rengimo ir administravimo, verslo procesų valdymo, IT bei kitose veiklose. Nuo 6 pirmųjų narių šiandien klasteris yra išaugęs net iki 25. Klasterio nariai dalyvauja tarptautinėse mugėse ir parodose, kur pristato savo veiklą ir produktus.

Dauguma asociacijos narių užsiima kūrybinių industrijų, informacinių technologijų, mokslinių tyrimų veikla, ir specializuojasi skirtinguose subsektoriuose, tokiuose kaip simuliatorių kūrimas, verslo konsultacijos, reklamos kūrimas, socialiniai tyrimai, projektų rašymas, administravimas ir t.t.

Visi klasterio nariai aktyviai vykdo inovacijas savo srityse stengdamiesi plėtoti savo techninę bazę ir rinkai pristatyti unikalius visoje Europos Sąjungoje produktus. Siekdami tinkamiau panaudoti savo kapitalą investicijoms į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, klasterio nariai nusprendė kurti bendrą kompleksinių simuliatorių ir integruotos komunikacijos tinklą.

Klasterio kompleksinių simuliatorių ir integruotos komunikacijos tinkle ketinama teikti 6 esminių kategorijų MTTP paslaugas ir produktus - analitines, modeliavimo, simuliacijos paslaugas, strategijų formavimą, naujų medijos technologijų kūrimą ir testavimą, medijos prototipų kūrimą ir testavimą, informacijos saugumo tyrimo paslaugas bei mokymo paslaugas.

Užupis Creative Cluster įgyvendina projektą „Užupio kūrybinis klasteris“ VP2-1.4-ŪM-01-K-01-004 pagal “Inoklaster LT” (nuo 2011-07-01 iki 2013-12-31) ir jau įgyvendino projektą VP2-1.4-ŪM-02-K-01-027 pagal “Inoklaster LT+” (nuo 2013-01-02 iki 2014-12-31).

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti