Apie mus

Asociacija „Užupis Creative Cluster“ įregistruota 2010 m., tačiau bendradarbiavimas tarp narių buvo plėtojamas daugiau kaip penketą metų dar iki asociacijos įkūrimo: partneriai ir būsimieji asociacijos nariai keitėsi informacija ir kartu dirbo kūrybinių industrijų srityje. Priklausomai nuo įmonių veiklos srities ir patirties buvo bendradarbiaujama simuliatorių kūrimo, projektų rengimo ir administravimo, verslo procesų valdymo, IT bei kitose veiklose.

Nuo 6 pirmųjų šiandien klasteris yra išaugęs iki 25 narių būrio ir toliau nuolat plečiasi. Klasterio nariai reguliariai dalyvauja tarptautinėse verslo misijoje, mugėse ir parodose, kur pristato savo veiklą, produktus ir paslaugas.

„Užupis Creative Cluster“ nariai vykdo kūrybinių industrijų, informacinių technologijų, mokslinių tyrimų veiklas ir specializuojasi skirtinguose subsektoriuose, tokiuose kaip IT produktų kūrimas, grafinis dizainas, kino pramonė, simuliatorių kūrimas, mokymai ir verslo konsultacijos, reklamos kūrimas, socialiniai tyrimai, projektų rašymas, administravimas ir daugelis kitų.

Klasterio nariai savo veiklų srityse aktyviai vykdo inovacijas, stengdamiesi plėtoti savo technines bazes ir Lietuvos bei užsienio rinkoms pristatyti unikalius produktus. Ne vienas mūsų narių sukurtas produktas yra unikalus Europos Sąjungoje ir net visame pasaulyje.

Siekdami tinkamiau panaudoti investicijas į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, klasterio nariai yra įkūrę bendrą kompleksinių simuliatorių ir integruotos komunikacijos tinklą, kuriame teikiamos MTTP paslaugos: analitinės, modeliavimo, simuliacijos paslaugos, strategijų formavimas, naujų medijų technologijų kūrimas ir testavimas, medijų prototipų kūrimas ir testavimą, informacijos saugumo analizės paslaugas, mokymo paslaugas ir daugelį kitų.

Vienas naujausių „Užupis Creative Cluster“ projektų – informacinių technologijų ir kūrybinių industrijų paslaugas teikiančių Lietuvos įmonių ir laisvai samdomų profesionalų suvienijimas į vieningą paslaugų platformą, orientuotą į paslaugų eksportą užsienio rinkoms. Projektas pavadinimu „OutsourceLithuania“ stambiems užsakovams, daugiausiai užsienio kompanijoms pasiūlys itin plataus spektro, kompleksines ir aukštos kokybės IT ir kūrybos paslaugas tarptautiniu mastu konkurencingomis kainomis. Projekto kontekste šiuo metu itin aktyviai dirbama su JAV rinka.

„Užupis Creative Cluster“ kviečia bendradarbiauti. Jei jūsų įmonė siekia verslo, mokslo ar kūrybos aukštumų ir vertina bendradarbiavimą, mums pakeliui! Susisiekite su mumis ir sužinokite apie narystės klasteryje galimybes.

Klasteris taip pat yra atviras naujoms idėjoms, iniciatyvoms, jauniems ir kūrybingiems specialistams bei savo srities profesionalams. Jei turite inovacijų, kūrybinių ar verslo projektų idėjų, net jei ir neturite patirties, rašykite mums ir mes rasime kaip jas įgyvendinti kartu.

Naujienlaiškio prenumerata

Video galerija

Apklausa

Kaip sužinojote apie mus?  

Užklausa

Siųsti